SLV

www.slv.com/cz_cs/

S mottem „zažij světlo“ vstoupila německá společnost SLV GmbH v roce 2016 na český a slovenský trh a otevřela novou pobočku SLV Czech s.r.o. se sídlem v Praze. Historie společnosti se odvíjí už přes 40 let a dnes zaměstnává více než 600 zaměstnanců po celém světě, buduje dlouhodobé vztahy s obchodními partnery na pěti kontinentech a dodává svítidla do více než 100 zemí.

Sortiment SLV je přehledně reprezentován v každoročně obnovovaném katalogu BIG WHITE, který obsahuje přes 3500 různých produktů a každý rok je zde k vidění stovky novinek. Oblast použití svítidel je velmi široká. SLV značka cílí především na vybavení domovů, osvětlení prodejen, kanceláří, hotelů a spíše okrajově také do průmyslu a osvětlení veřejných ploch. Stěžejní část portfolia tvoří lištové systémy včetně rozsáhlé nabídky spotového osvětlení, systémy bodového osvětlení a v neposlední řadě také atraktivní nabídka venkovních svítidel v různých kategoriích.  Jak interiérová, tak i venkovní svítidla nabízí variabilní možnosti způsobu instalace a některé produkty je možné kombinovat i v rámci tzv. „produktových rodin“. Jedná se o série výrobků s využitím stejného designu pro různé účely použití a způsoby instalace. 

 

  • Kvalita a rychlost na prvním místě
  • 98% výrobků skladem v mateřském závodě v Německu
  • Dodávky do 48 hodin od potvrzení objednávky
  • 5 letá záruka
  • Poradenský servis a světelné výpočty
  • Veškeré technické dokumenty a certifikáty k dispozici na slv.com

V případě dotazů, poptávek se neváhejte obrátit na info@udesign.cz, rádi Vám odpovíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení